Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–21:00

Сб-нд: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Сидерати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Купити насіння сидератів в Україні

На нашому сайті ви зможете купити такі сидерати:


1) Фацелія – хороший медонос. Основна перевага цього сидерату – росте на будь-якому типі ґрунту, має холодостійкість. Добре розвинена коренева система і потужна надземна частина. Фацелія покращує структуру ґрунту та підвищує повітропроникність ґрунту.
2) Біла гірчиця – одне з найпопулярніших зелених добрив. Посіявши гірчицю на своїй ділянці, ви збагатите ґрунт органічними кислотами, поповнюєте запаси калію. До ґрунтів гірчиця не вимоглива, тому що має кореневу систему з високою засвоюваністю. Культура холодостійка, проростає за температури +1°С.
3) Редька олійна – це однорічний сидерат. Може рости на піщаних ґрунтах. Посів із квітня до середини вересня. Хороший попередник всім культур, крім ріпаку.
4) Рапс – рослина,що захищає грунт від шкідників та хвороб, збагачує його фосфором, перешкоджає зростанню бур'янів. Висаджують не пізніше серпня, не любить вологих глинистих чи заболочених ґрунтів.
5) Віка – овес – це сидерат, що допомагає накопичувати в ґрунті азот. Овес робить доступними так само і фосфати і захищає ґрунт від ерозії.

 

Що таке сидерат

Сидерати - рослини, які вирощуються як природне добрива. Їм дають підрости, після чого вносять у ґрунт – зрізають зелену масу, рівномірно розсипають ділянкою і потім перекопують. Потроху він розкладається і насичує ґрунт корисними елементами.
Цей прийом дозволяє збагатити ґрунт цінним азотом, запобігає росту бур'янів та перешкоджає поширенню бактеріальних та грибкових захворювань.
Це також хороша альтернатива хімічним добривам та підходящий варіант для любителів натурального землеробства.
Сидерат позитивно впливає на структуру ґрунту, роблячи його пухким і м'яким. Ґрунт добре утримує вологу і насичується повітрям.

 

Найкращі сидерати

Всі зелені добрива поділяються на кілька груп за належністю до того чи іншого сімейства рослин, а також корисними властивостями.

Розрізняють такі види сидератів:
1) Хрестоцвіті (гірчиця, ріпак, олійні). Вони видаляють бур'яни, відновлюють родючість ґрунту та допомагають рослинам засвоювати фосфор.
2) Зернові (овес). Цей сидерат містить багато калію, фосфору та інших корисних речовин. Коріння злаків покращує структуру ґрунту.
3) Бобові (горох, конюшина, віка, люцерна, люпин та інші). Добре ростуть на різних ґрунтах, у тому числі використовуються для зниження кислотності. Однією з основних властивостей цієї культури є збагачення ґрунту азотом та іншими елементами живлення. Також їх висаджують задля поліпшення земель.

Це основні групи сидератів для городу. Відмінними попередниками для овочів є овес. Ріпак і редька будуть відмінним попередником для картоплі. Гірчицю ж добре саджати після картоплі – вона покращує грунт, відлякує шкідників.

 

Коли зрізати сидерати

Фацелію і люпин, залиште можна довго не зрізати – вони приваблять у ваш сад комах-запилювачів і тих, які поїдають шкідників. Зрізати їх потрібно до того, як вони викинуть навколо тисячі насіння.
Жито, овес - злакові, повинні бути повністю дозрілими.
Бобові можна зрізати після збирання врожаю.
Зазвичай за 2-3 тижні до висадження розсади культурних рослин необхідно зорати зрізане бадилля в землю. Глибина загортання залежить від структури ґрунту: у легкому ґрунті він становить 10-14 см, у щільному досить 7-9 см. Ще один спосіб – оранка під зиму. Для цього потрібно перекопати зрізані разом зі стеблами та листям сидерати з верхнім шаром ґрунту. Маса зелених рослин згниє і перетвориться на родючий перегній.

 

Користь сидератів

1) Сидерати приваблюють корисних комах.
2) Вони покращують структуру ґрунту. Коренева система багатьох видів сидератів глибоко проникає в ґрунт і покращує її структуру – робить її пухкою та м'якою.
3) Вони пригнічують зростання бур'янів. Сидерати швидко нарощують листя, цим створюючи дуже щільну тінь. Без світла бур'яни не можуть рости. Деякі сидерати виділяють у ґрунт спеціальні речовини, що перешкоджають проростанню насіння шкідливих рослин.
4) Сидерати можуть підвищити родючість ґрунту. Вони швидко утворюють зелену масу, а при закладенні в грунт поступово розкладаються. Чим частіше сіятимете сидерати, тим більше буде перегною. У місцях з великою кількістю гумусу активно розмножуються мікроорганізми та дощові черв'яки, які підвищують родючість ґрунту.
5) Можуть збільшити врожай. Багато сидерат є хорошими медоносами - вони залучають комах, які запилюють овочеві рослини, плодові дерева і ягоди.

Сидерати обходяться дешевше за гній, тому вважаються набагато вигіднішими. Купити насіння сидератів у нас на сайті, доставка можлива по всій Україні.

 

 

 • Гірчиця жовта 1 кг 7 фото
  Розпродаж
  кг
  Купити
  Замовлення від 10 кг
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Гірчиця біла 1 кг 8 фото
  Розпродаж
  кг
  Купити
  Замовлення від 10 кг
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Насіння фацелії 1 кг 12 фото
  Розпродаж
  кг
  Купити
  Замовлення від 5 кг
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • кг
  Купити
  Замовлення від 10 кг
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • кг
  Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору