Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–21:00

Сб-нд: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Кормові трави

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Яку траву краще посіяти для корів

За тривалістю життя кормові трави бувають багаторічними та однорічними. Незважаючи на коротку тривалість життя, рослини висівають для отримання високоживильної трави та отримання кормів. Найцінніші трави - це люпин, віка озима та яра, райграс однорічний, люцерна суданська трава та багато інших.
Такі культури, як люцерна або конюшина, в основному допомагають покращити постачання тварин білком і відрізняються високою якістю протеїну.
Люцерна - універсальна культура, яку можна використовувати для годування як корів, так і бугаїв. Завдяки своїм добрим структурним характеристикам люцерна дуже добре підходить для раціонів, в яких переважає кукурудзяний силос.

Багаторічники часто висівають під прикриттям однорічників. Це пов'язано з тим, що багаторічники ростуть повільніше і плодоносять не відразу, а лише на другий рік. Але при правильному посіві та догляді залишаються в траві 5 і більше років, це залежить від виду рослини.

 

Кормові трави купити в Україні

До кормових культур відносяться багаторічні та однорічні трави, їх вирощують зелену масу, сіно, силос. Кормові трави поділяються на 4 групи: бобові, злакові (мятлик), осокові, злаки.

Люцерна доступна до покупки на нашому сайті у 3 сортах: Люцерна банат, блискавиця та надія.
Люцерна - це відома сільськогосподарська кормова культура сімейства бобових. Ця багаторічна рослина використовується в декоративних цілях і при цьому працює як хороший медонос. Люцерна вважається відмінним кормом для худоби, тому що вона легко засвоюється і містить багато білка, протеїну та додаткових вітамінів. Ця рослина дає добрий урожай. У посівах люцерна зберігається багато років (10-20, іноді більше).
Суданка - це злакова рослина, посухостійка і дуже любить тепло. В основному Суданку обробляють на сіно. У неї потужна коренева система, тому ця рослина використовується для приведення ґрунту в добрий стан, у посівах із соєю та горохом — відіграє роль добрива. Суданська трава чудово відновлюється після скошування, за літо може дати 3-4 укоси. Їжачка збірна — багаторічна трав'яниста рослина сімейства Злакові. Зерна мають довжину 3-6 мм та ширину 1,8 мм. Їжака прокидається навесні, тому належить до ранніх кормових культур. Рослина цвіте влітку (з червня до серпня), але плоди дозрівають з липня по вересень.

На нашому сайті можна придбати насіння кормових трав, доставка здійснюється по всій Україні.

 

Кращі кормові культури

У нас на сайті є безліч багаторічних трав, багато фермерів часто віддають перевагу саме багаторічним культурам. Вони мають свої плюси:

1) корм дає великий відсоток сирого протеїну;
2) така трава відрізняється високою врожайністю;
3) кореневі залишки служать як добрива.

При виборі багаторічної кормової трави необхідно враховувати кілька важливих факторів. Важливу роль відіграють кліматичні умови регіону, а також можливість хорошого запилення за допомогою бджіл. Багаторічні трави є цінним кормом, містять всі необхідні компоненти для розвитку худоби. Урожайність багаторічних трав дуже хороша, особливо якщо для них створені хороші умови для розвитку і зростання.

Хорошим прикладом багаторічної трави може бути тимофіївка лугова, вона найбільш поширена з культурних злаків. Вона добре поїдається всіма видами худоби. Дає живильне сіно, сінне борошно і придатний для випасання. Не витримує тривалого затоплення, але стійкий до високих температур.

 

Плюси кормових трав

1) Більшість кормових трав стійкі до морозів та посухи, приживаються незалежно від змін погодних умов.
2) Велика врожайність.
3) Кормові трави багаті мінеральними речовинами, білками, вуглеводами, вітамінами, які потрібні тваринам
4) Кормові трави поглинають азот з атмосфери, запасають його, а потім, при розкладанні кореневої системи, збагачують ґрунт.
5) Трави можуть оздоровлювати ґрунт, створювати місце існування для корисних бактерій.

Головною особливістю рослин є зростання в найкоротші терміни великої маси зелені і хорошої кореневої системи. В основному їх скошують або зрізають, а залишають у землі. Перегниваючи, він насичує ґрунт корисними речовинами, в основному азотом. Коріння рослин залишається гнити в грунті, покращуючи його структуру, збільшуючи вологість. При густому посіві пригнічується зростання бур'янів.

Вгору