Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–21:00

Сб-нд: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Медоноси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Що таке медонос

Медонос – це рослина, яку відвідують бджоли для збирання нектару та пилку з квітів та паростків. Далі у вуликах ці продукти переробляються в мед і прополіс.

1) Медоноси мають яскраво виражений солодкий аромат. Так вони привертають увагу комах, котрі постійно шукають нові планшети. Різкі запахи їх відштовхують. Найбільше це стосується квітів із високим вмістом ефірних олій.
2) Кількість сировини також важлива. Чим вища його кількість, тим ряснішими будуть у результаті збори. Але на продуктивність впливають і кліматичні умови.

Медоноси невибагливі, тому їхнє вирощування спеціально для бджільництва не становить особливої ​​складності.

 

Топ найкращих медоносів

Топ найкращих медоносів представлений на нашому сайті, ви можете ознайомитися з описом кожного товару та підібрати ідеальне насіння медоносу, доставка доступна по всій Україні.

Найкращими медоносами вважаються:
1) Буркун - однорічна або дворічна трава. Перші сорти цвітуть наприкінці серпня, другі – влітку, раз на два роки. Врожайність рослини сягає 500 ц/га. Продукт із буркуну жовтувато-білий, злегка гіркуватий, з трав'яним ароматом.
2) Еспарцет – це багаторічна трава, яка є гарним медоносом. Він чудово переносить посуху, холоди, шкідників, хвороби і при цьому встигає давати добрий урожай.
3) Синяк звичайний - один із найцінніших літніх медоносів. Продуктивність сягає 800 кг меду з гектара. Мед світло-жовтого кольору, з ніжним смаком та ароматом. Він залишається рідким протягом багато часу. При зацукрованні в ньому утворюється дрібнокристалічний осад.
4) Фацелія - ​​один із лідерів серед медоносів. Бджоли можуть зібрати до 600 кг нектару з 1 гектара фацелії. Трава стійка до шкідників. Цвітіння рослини починається приблизно через 30 днів після сівби. Цвіте майже 2 місяці.

 

Користь медоносів

1) Вони залучають на ділянку бджіл, що є гарантією доброго запилення квітів, фруктів та овочів. Це в свою чергу приведе до чудового врожаю.
2) Багато хто виступає як хороші сидерати. (допомагають боротися з бур'янами. Поверхнева коренева система при густому посіві не залишає шансів дикорослим злакам.)
3) Використовують як добриво (медоноси позитивно впливають на структуру грунту: розпушують землю, насичують її корисними мікроелементами, при цьому підвищується родючість. При розкладі листя виділяють азот, який є необхідністю для повноцінного розвитку майбутніх насаджень.

Виробництво меду залежить від багатьох факторів - термінів посіву, техніки обробітку та показників ґрунту. У межах норми з одного засіяного гектара збирають у середньому від 200 до 500 кг.

 

Купити насіння медоносів в Україні

На нашому сайті ви зможете купити насіння медоносів, таких як:

1) Фацелія - ​​має ряд переваг: тривале цвітіння (до 40 днів), це невибаглива і морозостійка рослина, яка здатна пригнічувати бур'яни. У сприятливих умовах із одного гектара можна зібрати до 500 кг світлого солодкого меду, у несприятливих – до 150 кг.
2) Медонос еспарцет - багаторічна кормова та медоносна рослина. Добре народить на чорноземах. Яскраво забарвлені (рожеві або червоні) квітки еспарцету цвітуть 3-4 тижні.
3) Синяк звичайний - це медонос, народить 2 роки, часто зустрічається в дикій природі. Має великі квітки, які зібрані в суцвіття (цвіте воно тільки на другий рік). Медонос синець невимогливий до ґрунту, вирощується абсолютно в різних місцях. Не потребує особливих умов. Мед має багато корисних властивостей.
4) Буркун жовтий та білий:
Буркун це хороший медонос. Мед буркуну бурштиновий чи білий, за ароматом нагадує запах ванілі. Буркун жовтий є дворічною рослиною. З настанням тепла нирки починають розвиватися і йдуть у зріст, формуючи нові стебла, які вже цвітимуть і плодоноситимуть. Буркун білий цінується як кормова культура, що дає високі врожаї зеленої маси, її використовують на корм тваринам або для приготування трав'яного борошна, сіна і грає роль хорошого медоноса.

Вгору